EN

وزیر نیرو ،در نشست ستاد عبور از پیک سال 97گفت:

مدیریت مصرف را فرهنگ سازی کنیم/ صنعت برق باید ناطق شود

مدیریت مصرف را فرهنگ سازی کنیم/ صنعت برق باید ناطق شود

نشست ستاد عبور از پیک تابستان 97 با حضوررضا اردکانیان وزیر نیرو ،همایون حایری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژِی ، داود فرخزاد مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و جمعی از مدیران تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی ، در ابتدای جلسه ستاد عبور از پیک سال 1397، گزارشی جامع  و فشرده از آخرین وضعیت توسط مدیرعامل نیروگاه برق حرارتی نکاء ارائه شد.

 به گفته مدیرعامل نیروگاه برق حرارتی نکاء ؛ نیروگاههای برق حرارتی علاوه بر تولید برق نقش بسزایی در پایداری شبکه دارند وطی آمارهای ارائه شده نیروگاههای برق حرارتی تولید بیشتری را نسبت به سال گذشته داشتند.

در ادامه رضا اردکانیان وزیر نیرو، با اشاره به مدیریت مصرف در کشور گفت:فعالیت های ارزنده ای در صنعت برق انجام شده و در زمینه مصرف آب و برق  وارد عرصه جدیدی شدیم که این امر نیازمند زمان و مطالعه دقیق مسئولان می باشد.

وی لازمه وارد شدن به این عرصه را دعوت و به کارگیری کارشناسان این حوزه دانست و افزود: وارد شدن به این عرصه امر ساده ای نیست و مستلزم همراهی و هم افزایی و نیز هم اندیشی بین کارشناسان امر و مسئولان می باشد.

وزیر نیرو خواستار نطق صنعت برق در فضای رسانه ها شد وگفت: صنعت برق باید ناطق شود به گونه ای که اقدامات و فعالیت هایش در فضای رسانه ای واضح تردیده شده و رفع اتهام شود.

اردکانیان خواستار ارتقاء سطح آگاهی و دانش مردم شد و افزود: هم اکنون فضا و بستر مناسبی فراهم شده، به شکلی که هوشمندانه باید سطح آگاهی و دانش مردم را بالا برد.

در پایان، فیلمی از تعمیر توربین ها و همچنین تعویض بویلرها توسط تعمیرکاران صنعت برق در نیروگاههای برق حرارتی نمایش داده شد.

لیلا شاهی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.