EN

در تداوم اجرای امور راهبردی بازیابی؛

دوره آموزش غیرحضوری و برخط " آشنایی با اصول عمومی و روش اجرای عملیات بازیابی" برگزار شد

  دوره آموزش غیرحضوری و برخط " آشنایی با اصول عمومی و روش اجرای عملیات بازیابی" برگزار شد
درجهت استمرار اجرای امور راهبردی بازیابی شبکه سراسری برق کشور، دوره‌های آموزش غیرحضوری و برخط «آشنایی با اصول عمومی و روش اجرای عملیات بازیابی شبکه‌های قدرت» برای کارکنان شرکت‌های برق منطقه‌ای تهران، کرمان، خراسان، آذربایجان و سیستان و بلوچستان توسط شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی،"مهندس حمیدرضا فیروزی رئیس گروه هماهنگی و نظارت بر عملیات بازیابی" با اشاره به امور طراحی، برنامه‌ریزی، سازماندهی و اجرای عملیات بازیابی شبکه، گفت: امور طراحی، برنامه‌ریزی، سازماندهی و اجرای عملیات بازیابی شبکه از جمله فعالیت‌های انسان- محوری است که مستمراً نیازمند ارتقا سطح قابلیت‌ها و همچنین ارزیابی ادواری توانمندی‌های دانشی- مهارتی کارکنان مرتبط می‌باشد.
فیروزی ادر ادامه فزود: به واسطه ابعاد وسیع الزامات راهبرد بازیابی شبکه اصلی برق کشور که از صدر تا ذیل صنعت را در برمی‌گیرد و با توجه به ملاحظات متعدد فرازیرساخت شبکه سراسری، ایجاد وحدت رویه در ادبیات موضوع، برنامه‌ریزی‌های منطقه‌ای و ملی و اجرای هماهنگ عملیات پیچیده بازیابی شبکه سراسری نیازمند انجام مجدانه و پیگیرانه وظایف محوله در سطوح مختلف سازمانی است.
وی گفت: به منظور تحقق اهداف ترسیم شده، ارائه آموزش‌های دانش- محور و مهارت- محور به صورت فراگیر و یکسان برای کارکنان شرکت‌های مختلف صنعت برق دارای اولویت کاری می‌باشد. براین اساس، دوره آموزش غیرحضوری و برخط آشنایی با «اصول عمومی و روش اجرای عملیات بازیابی شبکه‌های قدرت» برای کارکنان شرکت‌های برق منطقه‌ای تهران، کرمان، خراسان، آذربایجان و سیستان و بلوچستان با محوریت حضور همکاران دیسپاچینگ‌های منطقه‌ای و دیسپاچینگ‌های فوق‌توزیع مرتبط برگزار شد.
فیروزی اظهار امیدواری کرد، با برنامه‌ریزی و تداوم اجرای برنامه‌های آموزشی هدفدار بتوانیم در زمانی هر چه کمتر به سطح مطلوب «توانمندی قابل اتکا» در عرصه بازیابی دست یابیم.
لیلا شاهی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
قالب دلخواه شما
اندازه فونت