EN
پرش به محتوای اصلی

توسط شرکت مدیریت شبکه برق ایران؛

دوره‌های آموزشی " آشنایی با روش اجرای عملیات بازیابی شبکه های قدرت" برگزار شد

  دوره‌های آموزشی " آشنایی با روش اجرای عملیات بازیابی شبکه های قدرت" برگزار شد
در تداوم پیشبرد الزامات راهبردی امور بازیابی شبکه، دوره‌های آموزش غیرحضوری و برخط «آشنایی با اصول عمومی و روش اجرای عملیات بازیابی شبکه‌های قدرت» برای کارکنان شرکت‌های برق منطقه‌ای آذربایجان، اصفهان و باختر توسط شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، حمیدرضا فیروزی، رئیس گروه هماهنگی و نظارت بر عملیات بازیابی گفت: اندیشه و فعالیت مستمر در امور سرنوشت‌ساز و راهبردی بازیابی امری ضروری میباشد، تا با اتخاذ تدابیر کارآمد، به‌روز و متناسب با واقعیت‌های ملموس اجرایی، زمینه انجام مدیریت مطلوب بحران ناشی از حوادث عمده سیستمی میسر گردد.
وی افزود: ایجاد فضای فکری واقع‌بینانه با رویکرد به شناخت دارایی‌ها، تشخیص آسیب‌پذیری‌ها و رصد تهدیدات می‌تواند منجر به انتخاب روش‌های مطلوب برای تحقق الزامات راهبردی شود. در این راستا، اولویت اصلی مبنی بر تقویت زیرساخت منابع انسانی صنعت برق در امور مختلف اعم از برنامه‌ریزی، سازماندهی و اجرای عملیات بازیابی است.
در ادامه مهندس فیروزی افزود: در تداوم برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی با «اصول عمومی و روش اجرای عملیات بازیابی شبکه‌های قدرت»، همکاران شرکت‌های برق منطقه‌ای آذربایجان، اصفهان و باختر با محوریت بهره‌برداران مراکز کنترل دیسپاچینگ‌های منطقه‌ای و فوق‌توزیع مرتبط، آموزش‌های نظری لازم را در یک دوره چهار روزه دریافت کردند.
وی ضمن اشاره به لزوم محترم شمردن مؤلفه زمان، حصول نتایج مد نظر در موضوع پیچیده و چند- بعدی بازیابی را وابسته به تلاش همه‌جانبه و هدفمند تمامی عوامل مؤثر بر این امر سرنوشت‌ساز دانست.
لیلا شاهی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
قالب دلخواه شما
اندازه فونت