EN
پرش به محتوای اصلی

نقش مثبت و تاثیر گذار معاونت مخابرات و پشتیبانی فنی در پویش صنعت برق همیشه بیدار

نقش مثبت و تاثیر گذار معاونت مخابرات و پشتیبانی فنی در پویش صنعت برق همیشه بیدار
معاونت مخابرات و پشتیبانی فنی با تکیه بر بخش های برنامه ریزی، راه اندازی و بهره برداری از پروژه ها و طرح های مختلف صنعت برق که بر پایه ارتباطات و فناوری اطلاعات استوار است، توانست نقش مثبت و تاثیرگذاری را در پویش صنعت برق همیشه بیدار ایفا کند.
به گزارش روابط عمومی، معاونت مخابرات و پشتبانی فنی به عنوان یک معاونت زیرساختی، اقدام به ارائه سرویس های زیرساختیICT در حوزه صنعت برق کرد. استقرار و راه اندازی پروژه های مختلف در حوزه صنعت برق بدون برقراری ارتباطات و انتقال اطلاعات امری امکان پذیر نیست. در این راستا نقش سازنده و تاثیرگذار معاونت مخابرات و پشتیبانی فنی در پویش صنعت برق همیشه بیدار، در ارائه سرویس های ارتباطی پایدار، مطمئن، قابل اطمینان و بدون وقفه حائز اهمیت است.
اقدامات زیرساخت در دوران دورکاری
زیرساخت فناوری اطلاعات و مخابرات صنعت برق با توجه به اهمیت ویژه سرویس هایی که که ارائه می دهد، یکی از حیاتی ترین زیرساخت های ارتباطی کشور است. در این راستا، از سالیان گذشته پایش این زیرساخت ها براساس سامانه های پایش پیشرفته روز دنیا و به صورت24*7 صورت گرفته که با توجه به پایش کارکرد صحیح زیرساخت در دوران بحران، مشکلی وجود نداشته است.
درخصوص تسهیل دورکاری همکاران شرکت اقداماتی همچون، ایجاد امکان دسترسی به اتوماسیون سازمانی از طریق اینترنت، ایجاد برگزاری جلسات آنلاین برروی بستر اینترنت، امکان دسترسی به سامانه های اصلی شرکت از طریق اینترنت و امکان دسترسی به زیرساخت فناوری اطلاعات از طریق ارتباط امن به منظور اقدام در شرایط بحرانی انجام شد.
لیلا شاهی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
قالب دلخواه شما
اندازه فونت