EN

با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد؛

مراسم تجلیل از مزدوجین شرکت

مراسم تجلیل از مزدوجین شرکت

مراسم تجلیل از مزدوجین شرکت با حضور دکتر "داود فرخزاد" مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران، معاون منابع انسانی و پشتیبانی، مدیر روابط عمومی، مشاور مدیر عامل در امور زنان و اعضای کمیته فرهنگی شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این مراسم که در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد، دکتر فرخزاد ضمن عرض تبریک به همکاران و آرزوی خوشبختی و موفقیت برای آنها ابراز داشت: لحظات سخت و شیرین زندگی می گذرد و تنها خاطرات آنها باقی می ماند، امیدوارم خاطره کار کردن در این شرکت برای شما به عنوان خاطرات خوش زندگی ثبت و ضبط شود به طوری که در سال های آینده با مرور آن  حس خوب  رضایتمندی را در خود احساس کنید. 
ایشان در ادامه افزود، با توجه به سخت تر شدن شرایط زندگی نسبت به گذشته، باید از جوانان این دوره بیشتر حمایت شود. هر چند که امروزه پیشرفت تکنولوژی زندگی را در مقایسه با گذشته راحت تر کرده است. 
مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران زوج های جدید شرکت را به سخت نگرفتن زندگی توصیه کرد و گفت: هیچ چیز در زندگی ارزش تلخ کردن لحظه های عمر و سخت کردن آن را ندارد. سعی کنید با راحت گرفتن زندگی بیشتر از پیش از لحظه های زندگیتان استفاده کنید. 
در ادامه مراسم، "محمد رضا کاشانی راد" معاون منابع انسانی پشتیبانی شرکت با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) که فرموده اند درهای رحمت آسمانی در 4 زمان گشوده می شود: 1. بارش باران 2. زمانی که فرزند به چهره پدر و مادر نگاه می کند 3. زمانی که در کعبه باز می شود 4. برپایی مراسم عقد و ازدواج گفت: کلید ازدواج موفق صداقت است و هیچ چیز در زندگی بالاتر از صداقت نیست.
در پایان این مراسم با اهدای لوح از مزدوجین شرکت تجلیل شد. 
 

نرگس موسوی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
قالب دلخواه شما
اندازه فونت