EN

نماینده جدید دیوان محاسبات در شرکت مدیریت شبکه برق ایران معرفی شد

نماینده جدید دیوان محاسبات در شرکت مدیریت شبکه برق ایران معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت، از نماینده پیشین دیوان محاسبات قدردانی و نماینده جدید دیوان در شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، در مراسمی با حضور دکتر "داود فرخزاد" مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران، "محمدرضا کاشانی راد" معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت و "حسن حسینی شکرابی" حسابرس کل هیأت پنجم حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی، از فعالیت های "جعفر مطهری پور" به عنوان نماینده پیشین دیوان محاسبات در شرکت قدردانی و "علیرضا عابدینی پور" به عنوان نماینده جدید این دیوان معرفی شد.
در ابتدای این مراسم، کاشانی راد ضمن معرفی شرکت  و وضعیت نیروی انسانی شاغل در آن، به بیان مشکلات در زمینه پرداخت ها و چالش های موجود در این خصوص پرداخت.
در پایان این مراسم دکتر "داود فرخزاد" از فعالیت های آقای مطهری پور قدردانی و برای آقای عابدینی پور آرزوی موفقیت در تعامل و همکاری با شرکت مدیریت شبکه برق ایران نمودند. 
دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی قوه مقننه (مجلس شورای اسلامی)، وظیفه نظارت بر اجرای قوانین و مقررات در دستگاه های اجرایی که از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند را برعهده دارد. 
 

نرگس موسوی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
قالب دلخواه شما
اندازه فونت